چگونه عمر باتری گوشی را بیشتر کنیم؟(قسمت دوم)

باتری اورجینالی که کارخانه سازنده اصلی در موبایل قرار داده باکیفیت تر از باتری های موجود در بازار هستند ، باید تلاشمان را برای هرچه بیشتر سالم نگه داشتن و طول عمر بیشتر آن انجام دهیم.(حتی تعویض باتری های گوشی های هوشمند جدید که درب آن ها پرس شده هزینه بیشتری برایتان در بر خواهد داشت).

حال باید از خود بپرسیم، چگونه عمر باتری گوشی را بیشتر کنیم؟

نکاتی که در این پست و دیگر پست ها با موضوع “چگونه عمر باتری گوشی را بیشتر کنیم؟” قرار میدهیم به شما نشان می دهد که چگونه در استفاده روزمره از باتری خود بهترین بهره را ببرید و از باتری خود مراقبت کنید.

1.در زمانی که به Bluetooth نیاز ندارید آن را خاموش کنید

بلوتوث به تلفن شما اجازه می دهد تا با دستگاه های دیگر ارتباط برقرار کند ، اما این اتصال به برق بیشتری نیاز دارد. بلوتوث را همیشه روشن نگذارید و یادتان باشد که وقتی کار را با آن تمام کردید ، آن را غیرفعال کنید

 

2.در زمانی که به WiFi نیاز ندارید آن را خاموش کنید

WiFi زمانی مفید است که بخواهید وب را مرور کنید اما در عین حال نیاز به قدرت و انرژی بیشتری دارد و باتری شما زودتر خالی میشود .پس wifi را فقط وقتی می خواهید آنلاین شوید روشن کنید و بلافاصله بعد از آن خاموش کنید.

 

3.استفاده از حالت صرفه جویی در مصرف برق

عملکرد این حالت تفاوت کمی بین دستگاه ها دارد اما به طور کلی تمام برنامه ها و عملکرد های غیر ضروری را می بندد یا در موقع خاموش بودن صفحه گوشی آن هارا کاهش می دهد تا بتوانید به طور قابل توجهی زمان باتری خود را افزایش دهید. می توانید حالت صرفه جویی در مصرف برق را به صورت دستی روشن کنید و یا می توانید دستگاه خود را تنظیم کنید که به طور خودکار به حالت صرفه جویی در مصرف انرژی برسد.

 

چند نکته و عمل کاربردی

بازی یا تماشای فیلم هنگام شارژ بد است زیرا چرخه شارژ را تحریف می کنند.

ویبره همچنین از باتری اضافی استفاده می کند ، بنابراین اگر نیازی به آن ندارید ، آن را غیرفعال کنید.

ابزارک ها را غیرفعال کنید (widgets هایی را که استفاده نمیکنید را حذف یا غیرفعال کنید)

از گرما دوری کنید(تلفن خود را از حرارت و فضاهای گرم دور کنید،گرما بالا برای عملکرد موبایل سم است)

استفاده از مطالب "موبایل دانشمند" برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام لینک به منبع بلامانع است.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.